Лазерне різання металу

Процес лазерного різання металу наше підприємство здійснює за допомогою сучасного обладнання відомого чесько-українського підприємства ARAMIS Technologies s.r.o., яка є визнаним лідером у галузі виробництва технологічного обладнання для обробки металу.

У лазерній установці LTC75-2000-2512LD використовується координатний стіл портального типу. При обробці лист металу нерухомий. Лазерна установка розкрою обладнана висувним технологічним столом для розміщення деталей.

 

Технічні характеристики LTC75-2000-2512LD:

Потужність лазера: 2,0 кВт;

Максимальна товщина різання вуглецевих сталей: 16мм;

Максимальна товщина різання алюмінію: 8мм;

Максимальна товщина різання нержавіючої сталі: 5мм;

Максимальна товщина різання мідь: 3мм;

Максимальні габарити виробів: 2500х1250мм;

Похибка позиціонування лазерної головки: ±0,01мм;

Ширина різу (залежно від товщини матеріалу та фокусної відстані): 0,08-0,8мм;

Швидкість різання лазером: до 8 м/мин.

 

Розрахунок вартості.

Вартість різання деталі обчислюється з часу роботи верстата. У свою чергу час роботи залежить від:

  • довжини різу;
  • товщини металу;
  • марки сталі;
  • кількості контурів у деталі (для різання кожного контуру верстат виробляє врізання);
  • складності контуру (складний контур уповільнює переміщення ріжучої головки).

Тому, для точного розрахунку вартості виготовлення деталі необхідний креслення або ескіз деталі, що виготовляється, інформація про матеріал. Ціна, також залежить від обсягу замовлення – зразки та одиничні деталі, виходять дорожче через витрати на підготовку виробництва, а на значних обсягах ціна буде відповідно нижчою.

Для розрахунку вартості виготовлення Вашої деталі надішліть нам на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. креслення відповідно до наведених далі вимог, а також передзвоніть по моб.тел. 050 446-37-32 для уточнення інформації на ваше замовлення. У листі вкажіть: марку сталі, товщину металу, кількість штук деталей, чи потрібно враховувати вартість металу чи метал для виконання замовлення буде надано замовником.

Обов'язково вкажіть своє ім'я та контактний телефон, щоб у нас була можливість задати уточнюючі запитання за потреби. Це може значно прискорити обробку Вашого запиту. Зазвичай, залежно від нашого завантаження розрахунок займає 1-2 дні.

При одночасному замовленні однотипних деталей на суму більше 3000 грн. можливе надання знижок.

 

Вимоги до креслень

У роботу на різання приймаються деталі тільки з листового металу.

Замовлення приймаються в електронному вигляді із масштабом 1:1, у форматах:

  • dxf, dwg  (AutoCAD);
  • SLDDRW (SolidWorks);
  • cdw (Компас).

 Примітка
У разі надання замовлення у вигляді креслення, ескізу або в іншому електронному форматі – вартість підготовки файлу складає 30 грн./год.

Доставка

За бажанням замовника, ми можемо виконати різання зі свого матеріалу та організувати доставку готової продукції. Таким чином, замовник одразу отримує готові деталі. Надсилання замовлення ми можемо виконати будь-який з транспортних компаній, таких як:

·  «Автолюкс»;
·  «Нова пошта»;
·  «Нічний експрес».

Як і у випадку з металом, якщо це буде зручно, замовник може сам організовувати доставку замовлення, попередньо погодивши з нами час відправлення.