Продукція заводу «Вібросепаратор»

Основний напрямок діяльності ПАТ «Вібросепаратор» – виробництво сільгосптехніки в Україні. На сьогоднішній день підприємство випускає широкий спектр спеціального обладнання для післязбиральної обробки, зберігання, транспортування зернових культур та виробництва посівного матеріалу. Вся сільгосптехніка відповідає найкращим світовим стандартам і має стабільний попит.

ПАТ «Вібросепаратор» виробляє стаціонарні та пересувні зерноочисні сепаратори, вертикальні ковшові елеватори, зернометачі, обладнання для потокових ліній зерноочисних агрегатів. Також ми монтуємо та запускаємо в роботу металеві зерносховища. Ще одним напрямком діяльності підприємства є випуск навісного та комунального обладнання: розпушувачів ґрунту, сніговідвалів, пристроїв для збирання вулиць, бетономішалок, контейнерів різного призначення, вентиляторів. Вся сільгосптехніка та обладнання ефективні у роботі, надійні та прості в експлуатації, відповідають санітарним нормам.

Техніка ПАТ «Вібросепаратор» дозволяє сільськогосподарським підприємствам підвищити якість збирання та переробки врожаю, знизити втрати та підвищити ефективність роботи. Ми також забезпечуємо монтаж, налагодження, реконструкцію, сервісне та гарантійне обслуговування сільгосптехніки нашого виробництва. Сільгосптехніка в Україні завжди мала попит, а репутація ПАТ «Вібросепаратор» підтверджується довготривалою співпрацею з підприємствами багатьох країн світу.

View the embedded image gallery online at:
https://vibroseparator.ua/productions.html#sigFreeId43b29b5b1f
.

Продукція