Історія

Історія нашого підприємства налічує понад півтора століття. Першу продукцію завод випустив у 1858 році, тоді його спеціалізацією було виробництво борошна, олії та ковбаси. 1929 року підприємство стало називатися Житомирський державний обозний завод. Нова продукція призначалася для сільського господарства: випускалися напівсані, сільські ходи, екіпажі та двовісні вози. Рівно через 100 років після початку своєї діяльності завод був реорганізований на Житомирський механічний завод і почав випускати перші зерноочисні машини. У 1994 році підприємство було реорганізовано у ЗАТ «Вібросепаратор» та продовжило свою успішну діяльність у секторі сільськогосподарського машинобудування та розширило виробництво сільгосптехніки в Україні.

На сьогоднішній день ПАТ «Вібросепаратор» має в своєму розпорядженні більш ніж 1000 одиниць виробничого обладнання та верстатів, розташованих на 120 000 кв. м загальної площі. У штаті підприємства налічується понад 350 осіб.

В даний час ми є провідною компанією в Україні, яка здійснює виробництво сільгосптехніки та спеціального обладнання для післязбиральної обробки, транспортування та зберігання зернових, олійних, бобових культур та виробництва високопродуктивного посівного матеріалу.

Весь спектр нашої продукції та виробництво сільгосптехніки відрізняються високою якістю та надійністю, сервісне та гарантійне обслуговування проводяться на найсучаснішому рівні. Також ми надаємо послуги з будівництва, монтажу та реконструкції обробних комплексів та технологічних ліній. Наша продукція відома не лише в Україні, а й за її межами. Це свідчить про те, що сільгосптехніка в Україні, яку випускає завод «Вібросепаратор», відповідає міжнародним вимогам та стандартам. Ми маємо великий досвід успішної співпраці у всіх сферах виробництва та обслуговування техніки з підприємствами, на яких використовується наша сільгосптехніка.

Місія компанії ПАТ «Вібросепаратор» – це виробництво сільгосптехніки в Україні на основі найкращих світових технологій для очищення та зберігання зернових культур. Ми прагнемо максимально задовольняти потреби замовників та розвивати довгострокову гармонійну співпрацю у різних регіонах та країнах.