Зерносховища ангарного типу

Зерносховища ангарного типу призначені для зберігання зерна.
Нижня частина зерносховищ ангарного типу формується зі стінових панелей (патент на стінову панель №23832 від 25.10.2012 року), які складаються з відштампованого профілю W образної форми (патент на профіль №23831 від 25.10.2012 року) і збираються монтажу за допомогою болтових з'єднань з наступним зварюванням. Верхня частина зерносховищ складається з ферм та балок, які створюють монолітний каркас.

Подробнее...

Зерносховища елеваторного типу

Зернохранилища элеваторного типа

Металеві зерносховища прямокутного перерізу призначені для тривалого зберігання зерна та насіння, з можливістю їх аерації та фумігації.
Виготовляються металеві зерносховища ЗХК (конічне днище) та ЗХП (плоське днище) із прямокутних панелей. Бункери з плоским днищем (ЗХП) обладнані системою аеровивантаження, яка забезпечує повне вивантаження зерна з бункера. Система аерації також дозволяє тимчасово зберігати зерно з підвищеною вологістю та виконувати фумігацію зерна. Бункери з конічним днищем (ЗХК) мають пірамідальну вирву з гравітаційним вивантаженням зерна, яка забезпечує повне вивантаження зерна з бункера при мінімальному травмуванні.

Подробнее...

Продукція