Зерноочисне обладнання

Очищення зерна – важливий технологічний процес при його підготовці до зберігання та переробки. На сучасних елеваторах проводиться весь комплекс робіт з очищення зерна, його сушіння та подальшого зберігання. Для якісного очищення зерна потрібна сучасна високоякісна та ефективна техніка. Якісна машина для очищення зерна забезпечує його підготовку для зберігання та переробки.
Завод «Вібросепаратор» виробляє та реалізує наступне обладнання, призначене для очищення зерна:

•    барабанний скальператор А1-Б32-О;
•    сепаратор вібровідцентровий зерновий БЦСМ-25 і БЦСМ-50;
•    сепаратор повітряного очищення СВО-25;
•    сепаратор вороохочисник самопересувний.

Сепаратори нашого заводу виробляють не лише очищення зерна, а й калібрування будь-якого виду насіння: пшениці, ячменю, вівса, проса, соняшнику, гороху, кукурудзи, рису та інших культур.

Сучасна машина для очищення зерна необхідна як великих елеваторів, так середніх фермерських господарств. Унікальність зерноочисного обладнання та технологій, за якими здійснюється очищення зерна, полягає у можливості точного калібрування зерна відповідно до його питомої ваги та однорідності. Це дозволяє відокремлювати зерно з високим відсотком вмісту клейковини та білка. Машина для очищення зерна та інша техніка, що випускається заводом Вібросепаратор, проста в експлуатації та обслуговуванні. Ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки нашого виробництва.

Продукція