Про завод ПАТ «Вібросепаратор»

ПАТ «Вібросепаратор»на сьогоднішній день одне з провідних підприємств України у секторі сільськогосподарського машинобудування. ПАТ «Вібросепаратор» знаходиться у м. Житомирі за адресою вул. Баранова, 93. Створене у 1858 році як підприємство харчової промисловості, у 90-ті роки минулого століття воно виросло у потужне підприємство машинобудування для сільського господарства, елеваторів, хлібоприймальних підприємств, млинів, насіннєвих та комбікормових заводів. Виробництво сільгосптехніки в Україні – дуже важлива галузь промисловості, яка має забезпечити збереження врожаю. Обладнання, яке випускається нашим підприємством, відоме не лише в Україні, а й за її межами. Ми постійно розширюємо мережу офіційних регіональних дилерів як у країні, так і за кордоном. Сільгосптехніка в Україні, вироблена ПАТ «Вібросепаратор» може гідно конкурувати за якістю і цоПро завод ПАТ «Вібросепаратор» не із зарубіжними зразками.

Як відомо, на якість зерна значною мірою впливає заключна стадія його післязбиральної обробки: очищення, сушіння та зберігання. Клас посівного матеріалу та якість товарного зерна безпосередньо залежить від того, наскільки ефективно було проведено його очищення від домішок, сортування на фракції, своєчасне сушіння, дбайливе транспортування та забезпечені безпечні умови зберігання. Всі ці завдання – очищення, сортування, сушіння та зберігання – вирішується за допомогою обладнання, яке виробляється ПАТ «Вібросепаратор». Ми виробляємо високопродуктивне, надійне та ефективне обладнання – стаціонарні та пересувні зерноочисні сепаратори, обладнання, що транспортує (вертикальні ковшові елеватори, зернометатели, комплекти обладнання для потокових ліній зерноочисних агрегатів продуктивністю 25 і 50 т/год). Наші розробки захищені патентами України та низки зарубіжних країн. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності: будуємо, комплектуємо, монтуємо, запускаємо в експлуатацію та проводимо сервісне обслуговування техніки нашого підприємства. Ми будуємо металеві зерносховища з силосами прямокутного перерізу, які дозволяють забезпечити максимальну місткість зерносховища при мінімумі площі, що займається, а також адаптовані до існуючих об'єктів. Наша продукція відрізняється ефективністю, простотою та надійністю в експлуатації, довговічністю, доступною ціною та забезпечують санітарні умови для обслуговуючого персоналу (зниження шумності та запиленості).

На сьогоднішній день керівництво та колектив ПАТ «Вібросепаратор» бачать подальші перспективи розвитку підприємства, спрямовані на максимальне розширення виробництва, запровадження найкращих світових технологій очищення та зберігання сільськогосподарських культур. Наш ринок – це ринок прибуткового сучасного зерновиробництва, довготривалого зберігання та харчової переробки. Наш клієнт – це виробники та переробники зерна. Наше завдання зробити прибутковим зерновий бізнес для кожного клієнта. Наша стратегія – зміцнення репутації ПАТ «Вібросепаратор» як надійного виробника та постачальника техніки, що випускається, розширення позицій у загальнодержавному секторі виробництва сільськогосподарської техніки. Сільгосптехніка для післязбиральної обробки, транспортування, зберігання зернових, олійних та бобових культур дозволяє сільськогосподарським підприємствам знизити втрати при збиранні та переробці врожаю, а також підвищити збереження продукції.

Головна мета нашої роботи – максимально відповідати найкращим зразкам сільгосптехніки в Україні та за кордоном, задовольняти потреби замовників та зміцнювати довгострокову співпрацю зі споживачами як усередині нашої країни, так і з країн ближнього та далекого зарубіжжя.